PROPOZYCJA DLA LUDZI CENIĄCYCH ZDROWIE I ODPOCZYNEK W GRONIE NAJBLIŻSZYCH I PRZYJACIÓŁ

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu najbardziej renomowanego urządzenia do hydromasażu na świecie, jakim niewątpliwie jest wanna SPA typ Grandee amerykańskiej firmy HotSpring. SPA to wanny do masażu wodnego wyposażone w systemy podgrzewania, oczyszczania i ozonowania wody, przeznaczone do użytkowania tak wewnątrz, jak i na otwartej przestrzeni.
SPA HotSpring swoją renomą zawdzięczają unikalnym systemom dysz, rozwiązaniom technicznym (uzdatnianie wody, izolacja termiczna) oraz jakości materiałów użytych do ich produkcji.
Wskazania medyczne do stosowania hydroterapii HOTSPRING

 1. Choroby układu kostno-stawowego:
  • zmiany zwyrodnieniowo - zniekształcające,
  • reumatoidalne zapalenie stawów,
  • stany po złamaniach, zwichnięciach kończyn,
  • wady postawy: boczne skrzywienia kręgosłupa,
 2. Choroby obwodowego układu nerwowego:
  • rwa kulszowa,
  • rwa udowa,
  • rwa ramienna,
  • zespoły wielonerwowe: polineuropatie.
 3. Mózgowe porażenie dziecięce.
 4. Choroby mięśni:
  • miastenia,
  • dystrofie mięśniowe,
  • porażenia okresowe.
 5. Leczenie usprawniające w przypadkach porażeń i niedowładów wiotkich i spastycznych.
 6. Leczenie usprawniające w stanach po urazach i zabiegach operacyjnych.
 7. Choroby układu krążenia:
  • nadciśnienie,
  • choroby naczyń obwodowych.
 8. Nerwice.
 9. Otyłość i nadwaga.

UNIKALNE SYSTEMY HYDROMASAŻU

Istotą systemów hydromasażu w wannie HotSpring Grandee jest różnorodność typów dysz, możliwość jednoczesnego zastosowania masażu wodnego i powietrznego oraz płynna, oddzielna regulacja siły masażu dostosowana do wymagań użytkownika.

 1. "MOTO MASAŻ" - rodzaj masażu, w którym strumień wody płynnym ruchem masuje całą długość kręgosłupa, rozluźniając mięśnie i odciążając stawy.
 2. "DYSZE SZYJNE" - masaż przy pomocy czterech poziomych dysz szyjnych, umiejscowionych nad "Moto - Masażem" likwiduje stres, wzmożone napięcie mięśniowe kręgosłupa szyjnego i obręczy barkowej.
 3. "PODUSZKA SNÓW" - zapewnia cichy, komfortowy masaż odcinka szyjnego kręgosłupa. Sekretem unikalności tego rodzaju masażu jest dysza wirowa ukryta w wyprofilowanej, miękkiej poduszce, która ogranicza rozpryskiwanie wody.
 4. "DYSZA WIELOPUNKTOWA" - dysza wytwarzająca siedem silnych strumieni wody, przeznaczonych do masażu mięśni ramion i barku.
 5. "DYSZA WIROWA I KIERUNKOWA" - dysze te umożliwiają stosowanie silnego strumienia wody przy jednoczesnym uniknięciu efektu bulu i przemęczenia jednostajnym masażem. System podwójnych dysz wytwarza strumień wirowy w kształcie litery "V" i jest zarazem masażem pulsacyjnym.
 6. "DYSZE PUNKTOWE" - ich rozmieszczenie jest tak zaprojektowane aby wypływający z poszczególnych dysz strumień wody obejmował jak największą powierzchnię pleców. Masaż w takim układzie dysz jest delikatny, głęboko penetruje tkankę mięśniową i zbliżony jest do klasycznego masażu ręcznego.
 7. "BICZ PODWODNY" - dysza o największej sile masażu /maksymalnie do 3 atmosfer/ zapewnia doskonały masaż dolnej części kręgosłupa, szczególnie w odcinku lędźwiowo - krzyżowym i kończyn dolnych.
 8. "DYSZE DO MASAŻU STÓP" - po długim, męczącym dniu znakomitym odprężeniem jest masaż stóp za pomocą dwóch dysz umieszczonych na ścianie bocznej w dolnej części niecki wanny.
 9. "SYSTEMY REGULACJI" - system regulacji "Smart Jet" umożliwia użytkowanie wielu rodzajów masaży o dowolnej kombinacji i sile. Zawartość powietrza i tym samym siła masażu może byc płynnie regulowana w każdym systemie dysz i na każdym stanowisku za pośrednictwem systemu "Comfort Control".

KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA

Podstawą stosowania hydromasażu jest krystalicznie czysta woda. Opracowany system filtrów i pomp zapewnia nieustanną cyrkulację wody w zamkniętym obiegu i utrzymuje jej idealną czystość. Zaletą systemu jest jego duża wydajność, cicha praca, a przede wszystkim perfekcja w usuwaniu zanieczyszczeń mechanicznych, biologicznych i chemicznych.

Perfekcją oczyszczania wody osiągnięto dzięki zastosowaniu w pełni automatycznego procesu ozonowania - "Freshwater III High Output Ozone System". Stałe uwalnianie ozonu ogranicza rozwój mikroorganizmów, działa neutralizująco na wszystkie drobnoustroje mogące rozwijać się w wodzie. Proces filtracji i ozonowania trwa 24 godziny na dobę.

Utrzymanie czystości wody jest wspomagane zastosowaniem stałego dozowania jonów srebra "Freshwater AG+".

GRANDEE

 1. Wymiary: 2,54 m x 2,31 m x 0,91m.
 2. Ilość osób: 7 dorosłych.
 3. Pojemność: 1893 l.
 4. Waga: 420 kg /pusta/; 2819 kg /pełna
 5. Obudowa: "Everwood"*.
 6. Liczba dysz: 37
  2 - Moto Masaż
  2 - dysze wielopunktowe
  3 - bicze podwodne
  2 - dysze wirowe
  2 - dysze kierunkowe
  4 - dysze do masażu stóp
  12 - dysz do masażu szyjnego
  10 - dysz punktowych
 7. Panel sterowania: zewnętrzny i wewnętrzny.
 8. Powierzchnia filtracji/ilość filtrów: 14m2 / 5 filtrów.