Oddaj swój głos na zakup urządzenia do bezinwazyjnej diagnostyki kręgosłupa "DIERS" (Budżet Obywatelski'2018 - OBB 004), które umożliwia szybkie, obiektywne, a co najważniejsze bezpieczne dla zdrowia badanie wad postawy dzieci i młodzieży. Istotny jest każdy głos!!!

 

Szanowni Państwo,

Nasza placówka od ponad 35-ciu lat zajmuje się korekcją wad postawy ciała u dzieci i młodzieży głównie z terenu naszego miasta. Co roku pod naszą opieką znajduje się ponad dwa tysiące dzieci. W celu ograniczenia do niezbędnego minimum naświetlania dzieci promieniami rtg podczas oceniania postępów w korekcji wady, w ramach tzw. budżetu obywatelskiego, powstał ogólnomiejski projekt pod nazwą "Zdrowy i prosty kręgosłup" - zakup bezinwazyjnego urządzenia do diagnostyki wad postawy ciała u dzieci i młodzieży. Projekt dotyczy zakupu urządzenia do bezinwazyjnej diagnostyki kręgosłupa „DIERS”, które umożliwia szybkie, obiektywne, a co najważniejsze bezpieczne dla zdrowia badanie. „DIERS” mogłoby także służyć do badań przesiewowych wszystkich dzieci i młodzieży z terenu miasta Bielska-Białej. 

W dniach 12-19.10.2017 r. odbędzie się głosowanie dotyczące projektów w ramach tzw. Budżetu Obywatelskiego. Prosimy Państwa o wsparcie tego projektu po przez głosowanie oraz udostępnianie tej informacji.

Zobacz prezentację urządzenia DIERS