Zapisy poprzez Internet

Możliwość założenia indywidualnego konta oraz wyboru terminów zajęć i zapisu do Ośrodka będzie dostępna w dniu 4 września 2023 r. od godz. 9:00.

Podczas zapisu on-line: 

  1. Należy założyć indywidualne konto na stronie http://rekrutacja.gkk.pl i postępować zgodnie ze wskazówkami.
  2. Konta założone przy poprzedniej rekrutacji nie są aktywne. Nowe konta należy założyć ponownie.
  3. Po uzyskaniu potwierdzenia założenia konta oraz jego aktywacji będzie można przystąpić do planowania dziecku zajęć zgodnie z wytycznymi – patrz „Istotne informacje potrzebne podczas zapisów”.(hiperłącze)
  4. Kiedy zajęcia zostaną zaplanowane na ekranie pojawi się podsumowanie planu, w którym będzie można go zweryfikować – wyczyścić kiedy występują błędy lub zatwierdzić kiedy plan jest poprawny. Nie można pojedynczo usuwać pozycji planu. 
  5. W celu dokonania korekty terminów zajęć proces planowania trzeba rozpocząć od samego początku czyli wyboru pierwszego terminu zajęć. Po zatwierdzeniu nie będzie można go zmodyfikować. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że po zatwierdzeniu należy jednak zmodyfikować plan, to rozwiązaniem jest usunięcie uczestnika z listy uczestników (górne menu – Zapisani uczestnicy oraz ikonka kosza). Po wykasowaniu uczestnika można go dodać ponownie i zaplanować zajęcia.
  6. Po zapisaniu dziecka na zajęcia na wskazany adres mailowy otrzymają Państwo potwierdzenie dokonania zapisu.